V případě, že si při sestavování pokoje pro vaši ratolest nevíte rady, pak jednoduše pořiďte dětský pokoj jako komplet a již si nebudete muset lámat hlavu, jakou postel či stůl zakoupit.

Kompletní dětské pokoje jsou dle odborníků sestaveny tak, aby se v nich dítě cítilo dobře a nezhrozilo mu žádné nebezpečí. Takový pokoj se většinou skládá z postele, psacího stolu, skříně a nějaké knihovny či nočního stolku.

detsky-pokoj-kocickaDětské pokoje často bývají i tematicky zaměřené. Mohou být svým vzhledem uzpůsobené jak pro holky, tak pro kluky.

Typicky holčičím královstvím je dětský pokoj „Kočička“ s motivy známé postavičky Hello Kitty (na obrázku vpravo). Pokoj je oblečen do fialového hábitu a skládá se z dětské postele o rozměrech 160 x 80 cm, knihovny, komody a dvoudvéřové skříně. Všechen nábytek, který pokoj obsahuje, je vyroben z kvalitní lamino desky a pro děti je naprosto bezpečný.

detsky-pokoj-fotbalMezi klučičí dětské pokoje naopak zcela určitě můžeme zařadit pokoj s označením „Fotbal“, který je oděn do zelenkavé barvy a obsahuje postel ve tvaru fotbalové branky, dvoudvéřovou skříň, knihovnu a komodu se třemi šuplíky (na obrázku vlevo). Každý malý fotbalista si tento dětský pokoj zamiluje. Použitý dětský nábytek je stabilní a vysoce bezpečný. Vaše dítě si tak zde může v poklidu hrát, bez jakékoliv obavy z úrazu.