Dětské pokoje jsou místem, kde děti tráví mnoho času. Proto nesmíte zapomenout pokoj vybavit kvalitní, pokud možno zdravotní židlí, o které jsme se již zmiňovali na této stránce.

detska-zidle-kittyS výběrem správné dětské židle byste neměli nijak zvlášť otálet. Rozhodně na její nákup nečekejte až do školních let dítěte, ba naopak, židli pořiďte hned v jeho útlém věku. Předejdete tak zbytečným zdravotním komplikacím, které by mohly v případě používání nekvalitní židle nastat.

Židle je dětský nábytek, na kterém dítě tráví dlouhé hodiny, obzvlášť pokud se stane školákem. Dětská židle by tak měla být především pohodlná. Pro zdraví dítěte jsou nejlepší takové židle, u nichž lze libovolně nastavit výšku sedáku. Vaše ratolest pak bude sedět hezky rovně a její nohy budou dosahovat až na podlahu.

Především pro svou kvalitu je oblíbenou židlí například dětská židle s motivem „Hello Kitty“, kterou můžete zakoupit v internetovém obchodě Babynabytek.cz. Židle je potažená eko kůží a disponuje mechanikou TILT.